O nas

Aviva dla Rodziny to nowoczesne i przyjazne miejsca, w których w ciepłej i niezobowiązującej atmosferze możesz porozmawiać o potrzebach swojej rodziny, ochronie zdrowia i życia swojego i swoich najbliższych, wybrać najlepsze ubezpieczenie domu lub mieszkania, ubezpieczyć swój samochód,  zastanowić się nad wyborem najodpowiedniejszego dla Ciebie programu emerytalnego, a także zabezpieczyć swoją firmę i pracowników od skutków niespodziewanych zdarzeń.

Dla całej rodziny

Ciepły i rodzinny wystrój wnętrz zachęca do niezobowiązujących rozmów. Ważnych, rodzinnych decyzji nie podejmuje się samemu, dlatego nasza placówka została urządzona tak, aby podczas spotkania z agentem dobrze czuła się cała rodzina. Dla Waszych dzieci przygotowaliśmy kącik zabaw, Wy zaś możesz liczyć na dobrą kawę i coś słodkiego. Wszystko po to, abyście w komfortowych warunkach mogli zadbać o potrzeby Waszej rodziny.

W trosce o Wasze potrzeby

Spośród szerokiej oferty Avivy wybierzemy produkty, które najlepiej będą odpowiadać potrzebom Waszej rodziny. Specjalnie przeszkolony zespół w prosty i jasny sposób zaprezentuje najlepsze rozwiązania, podpowie i wyjaśni wątpliwości tak, abyście decyzję mogli podjąć świadomie.

Nie tylko ubezpieczenia

Cieszymy się, że całą rodziną odwiedzacie nasze wyjątkowe miejsce. Będziemy tu rozmawiać nie tylko o ubezpieczeniach. Dlatego zapraszamy do naszej placówki na spotkania o różnej tematyce oraz ciekawe wydarzenia. Szczegóły znajdziecie w zakładce „Aktualności”.

O Avivie

Aviva to jedna z największych instytucji finansowych w Polsce, której zaufało ponad 3,5 miliona klientów, powierzając zarządzanie aktywami o wartości  ponad 50 miliardów.

 Wysoka jakość obsługi klienta, sprawna wypłata świadczeń i likwidacja szkód oraz programy wspierające rodziny – to tylko niektóre z atutów Avivy, za jakie doceniają ją klienci, dziennikarze i niezależni eksperci. Dowód? Zadowoleni klienci i zdobywane co roku nagrody, m.in. 1 miejsce w rankingu Przyjazna Firma Ubezpieczeniowa i statuetka Nobiliatum dla najlepszego towarzystwa ubezpieczeń na życie. 

 

 

 

 

Spotkaj się z nami

Eliza Kopacka - Dyrektor Placówki Aviva dla Rodziny w Wałbrzychu

Kim jestem?

Jestem rodowitą Wałbrzyszanką. Z wykształcenia jestem ekonomistą z dyplomem magistra Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, specjalność Finanse i Rachunkowość.Wiedzę z zakresu finansów, z racji moich zainteresowań, poszerzyłam o rynek nieruchomości, kończąc Studia Podyplomowe o kierunku Wycena Nieruchomości w Wyższej Szkole Bankowej. Odbyłam również Praktyki na Rzeczoznawcę Majątkowego.

Od zawsze pracuję z ludźmi i dla ludzi. Ogromną satysfakcję daje mi budowanie długoterminowych relacji z klientami oraz pomoc w realizacji ich marzeń.

Różnorodność, wyzwania, rozwój to właśnie te czynniki powodują to, że uwielbiam to co robię na co dzień. Wolny czas spędzam aktywnie: jazda na rowerze, górskie wycieczki. Miejsce, w którym mieszkam stwarza mi doskonałe warunki do tych form wypoczynku.

Odkąd jestem matką, wiem jak ważne jest zabezpieczenie bliskich nam osób. Takie właśnie możliwości dają produkty dostępne w ofercie Avivy.


Dlaczego Aviva?

Aviva spaja i łączy w logiczną całość wszystko to, z czym dotychczas spotykałam się w swojej karierze zawodowej. Odkąd jestem matką, wiem jak ważne jest zabezpieczenie bliskich nam osób. Takie właśnie możliwości dają produkty dostępne w ofercie Avivy.

Sławomira Nowicka - Przedstawiciel Avivy

Kim jestem?

Od 3 lat pracuję w branży finansowo-ubezpieczeniowej. Mam wyższe wykształcenie. Moim hobby są spacery po górach, pływanie i czytanie książek.

Lubię poznawać ludzi, pomagać im poprzez wspólne szukanie rozwiązań

Monika Mastalerz - Doradca Klienta

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu najmłodszego członka Naszego Zespołu Monika Mastalerz specjalista ds. Ubezpieczeń majątkowych, komunikacyjnych, kredytów gotówkowych i konsolidacyjnych