Ubezpieczenie turystyczne w prezencie

Masz już plany na wakacje? Tydzień w górach wraz z rodziną, a może 7-dniowy wypad na gorącą wyspę? Niezależnie od tego, jak zamierzasz spędzić ten czas, mamy dla Ciebie prezent – 7-dniowe ubezpieczenie turystyczne gratis, ponieważ chcemy dbać o Ciebie i Twoją rodzinę, w każdej sytuacji. Przyjdź do naszej placówki i porozmawiaj z nami o kompleksowym zabezpieczeniu zdrowia i życia Twojej rodziny, a polisę na wakacje dostaniesz w prezencie. 

Możesz zyskać: 

  • zwrot kosztów leczenia na terenie Europy do 20 tys. zł
  • ubezpieczenie bagażu podróżnego i sprzętu sportowego
  • OC w życiu prywatnym, czyli pewność, że gdy wyrządzisz szkodę innej osobie, wynagrodzimy ją za Ciebie do wysokości 10 tys. zł
  • zwrot kosztów leczenia, jakie będziesz musiał podjąć, gdy na terenie Polski ulegniesz nieszczęśliwemu wypadkowi 

Jak odebrać prezent?

Porozmawiajmy o tym, jak możesz zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo finansowe Twojej rodziny. Odwiedź nas w placówce, a 7-dniowe ubezpieczenie turystyczne otrzymasz od nas w prezencie. 

Umów się na wizytę

Zupełnie za darmo

Cieszymy się, że z nami jesteś. Chcemy dbać o Twoje bezpieczeństwo, gdziekolwiek się znajdujesz, dlatego dajemy Ci ubezpieczenie turystyczne gratis.  

Na 7 dni

Ochrona rozpoczyna się od dnia wskazanego podczas aktywacji Twojej polisy i trwa 7 dni. Nie zapomnij jednak aktywować jej najpóźniej na trzy dni robocze przed wyjazdem.  

Pełna ochrona

Możesz liczyć na naszą pomoc, gdy podczas wyjazdu będziesz zmuszony odwiedzić lekarza, zaginie Ci bagaż, albo przez przypadek wyrządzisz krzywdę innej osobie.  

Umów się na wizytę

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. i Aviva Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Inflanckiej 4B, w celu przedstawienia Ci ofert ubezpieczeniowych oraz zawarcia i realizacji umowy. Podawanie danych osobowych jest dobrowolne i przysługuje Ci prawo dostępu do treści przekazywanych danych i ich poprawiania, usuwania oraz prawo zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych. Szczegółowy opis sposobu przetwarzania danych osobowych zamieszczony jest w polityce prywatności na stronie internetowej www.aviva.pl