O nas

Aviva dla Rodziny to nowoczesne i przyjazne miejsca, w których w ciepłej i niezobowiązującej atmosferze możesz porozmawiać o potrzebach swojej rodziny, ochronie zdrowia i życia swojego i swoich najbliższych, wybrać najlepsze ubezpieczenie domu lub mieszkania, ubezpieczyć swój samochód,  zastanowić się nad wyborem najodpowiedniejszego dla Ciebie programu emerytalnego, a także zabezpieczyć swoją firmę i pracowników od skutków niespodziewanych zdarzeń.

Dla całej rodziny

Ciepły i rodzinny wystrój wnętrz zachęca do niezobowiązujących rozmów. Ważnych, rodzinnych decyzji nie podejmuje się samemu, dlatego nasza placówka została urządzona tak, aby podczas spotkania z agentem dobrze czuła się cała rodzina. Dla Waszych dzieci przygotowaliśmy kącik zabaw, Wy zaś możesz liczyć na dobrą kawę i coś słodkiego. Wszystko po to, abyście w komfortowych warunkach mogli zadbać o potrzeby Waszej rodziny.

W trosce o Wasze potrzeby

Spośród szerokiej oferty Avivy wybierzemy produkty, które najlepiej będą odpowiadać potrzebom Waszej rodziny. Specjalnie przeszkolony zespół w prosty i jasny sposób zaprezentuje najlepsze rozwiązania, podpowie i wyjaśni wątpliwości tak, abyście decyzję mogli podjąć świadomie.

Nie tylko ubezpieczenia

Cieszymy się, że całą rodziną odwiedzacie nasze wyjątkowe miejsce. Będziemy tu rozmawiać nie tylko o ubezpieczeniach. Dlatego zapraszamy do naszej placówki na spotkania o różnej tematyce oraz ciekawe wydarzenia. Szczegóły znajdziecie w zakładce „Aktualności”.

O Avivie

Aviva to jedna z największych instytucji finansowych w Polsce, której zaufało ponad 3,5 miliona klientów, powierzając zarządzanie aktywami o wartości  ponad 50 miliardów.

 Wysoka jakość obsługi klienta, sprawna wypłata świadczeń i likwidacja szkód oraz programy wspierające rodziny – to tylko niektóre z atutów Avivy, za jakie doceniają ją klienci, dziennikarze i niezależni eksperci. Dowód? Zadowoleni klienci i zdobywane co roku nagrody, m.in. 1 miejsce w rankingu Przyjazna Firma Ubezpieczeniowa i statuetka Nobiliatum dla najlepszego towarzystwa ubezpieczeń na życie. 

 

 

 

 

Spotkaj się z nami

Klaudia Jesiołowska - Dyrektor Placówki Aviva dla Rodziny w Turku

Kim jestem ?

Z urodzenia jestem optymistką. Wierzę, że dla każdego problemu można znaleźć dobre rozwiązanie. Mieszkam w Uniejowie. Ukończyłam Wyższą Szkołę Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi. Od 15 lat prowadzę w Turku własną działalność.

Mój mąż, Maciej, z zawodu jest ekonomistą. Razem wychowujemy trójkę synów. Najstarszy - Mateusz - jest uczniem czwartej klasy, który bardzo lubi pływać. Tymon to urodzony piłkarz. Choć ma dopiero 6 lat, gra wszędzie i wszystkim. Najbardziej absorbujący jest 9-miesięczny Nikoś - duma obu starszych braci i nas, rodziców.

Razem z mężem posiadamy od wielu lat polisę w Avivie. Kupiliśmy ją po to, żeby zapewnić bezpieczeństwo finansowe naszej rodzinie.

Dlaczego Aviva?

Do życia i pracy podchodzę w sposób odpowiedzialny i nie spoczywam na tym, co już osiągnęłam. Chętnie podejmuję nowe wyzwania, które wymagają ode mnie mobilizacji. Takim wyzwaniem jest praca w Avivie. Nie ukrywam, że firma jest mi znana z racji tego, że moja mama pracuje w niej od 21 lat. Ponadto razem z mężem posiadamy od wielu lat polisę w Avivie. Kupiliśmy ją po to, żeby zapewnić bezpieczeństwo finansowe naszej rodzinie.

Od dłuższego czasu obserwuję rozwój firmy Aviva, rzetelną pracę agentów i zadowolonych klientów. Dlatego zdecydowałam się na współpracę z Avivą.