Otwórz swoją placówkę Aviva dla Rodziny

Jesteś przedsiębiorczy? Znasz się na finansach i ubezpieczeniach, ale nudzą Cię standardowe rozwiązania? Chciałbyś zarządzać niebanalnym, wyróżniającym się na rynku miejscem z ciepłą, rodzinną atmosferą? Dajemy Ci szansę na wypromowanie siebie i sprawdzenie się w roli niezależnego przedsiębiorcy.

Dlaczego warto?

 • Będziesz wspierać swoich klientów, wtedy gdy najbardziej będą tego potrzebować, oferując im: ubezpieczenia zdrowia i życia, ubezpieczenia samochodu, ubezpieczenia domu i mieszkania, polisy turystyczne, ubezpieczenia majątku firm oraz ubezpieczenia grupowe dla pracowników, produkty emerytalne, fundusze inwestycyjne i programy oszczędnościowe.
 • Obok oferty Avivy, możesz proponować swoim klientom produkty kilkunastu banków (np: kredyty: mieszkaniowe, firmowe, gotówkowe) oraz ubezpieczenia majątkowe indywidualne i korporacyjne najbardziej liczących się towarzystw. 
 • Co miesiąc będziesz otrzymywać od nas dofinansowanie w wysokości 3000 zł na wynagrodzenia dla Twoich pracowników (przez pierwsze pół roku, z możliwością bezterminowej kontynuuacji). 
 • Dochody możesz czerpać z czterech różnych źródeł: prowizji z produktów ubezpieczeniowych i kredytowych, premii kwartalnej, dofinansowań i konkursów organizowanych przez Avivę (na wynagrodzenia dla pracowników i ich aktywizację). 
 • Otrzymasz pomoc przy wyborze miejsca na placówkę i wsparcie w jej urządzeniu (m. in. indywidualny projekt aranżacjioznakowanie zewnętrzne i wewnętrzne). Wyposażymy Twój lokal w meble, sprzęt elektroniczny (laptopy, tablet, urządzenie wielofunkcyjne, telewizor) oraz ekspres do kawy.   
 • Oferujemy Ci szkolenia z zakresu produktów, procesu sprzedaży (w tym coaching doświadczonych agentów - trenerów), procedur, marketingu i zasad współpracy. Pomożemy Ci również uzyskać licencję agenta. 
 • Współfinansujemy otwarcie Twojego lokalu. Bierzemy na siebie większą część wydatków związanych z uruchomieniem placówki.  Od Ciebie oczekujemy wkładu w wysokości ok. 30 tys. zł (to wszystkie koszty, jakie ponosisz, bowiem nie pobieramy opłaty licencyjnej).
 • Otrzymasz 10000 zł rocznie na działania marketingowe oraz pomoc przy organizacji lokalnych wydarzeń, dni otwartych w placówce, działaniach w social media, prowadzeniu kampanii w internecie, czy produkcji tradycyjnych materiałów reklamowych. 
 • Stworzymy indywidualną stronę internetową Twojej placówki i pomożemy Ci w jej zarządzaniu. 
 • Dostaniesz pulę darmowych produktów, które będziesz mógł oferować swoim klientom. Pomogą Ci w umawianiu spotkań i pozyskiwaniu poleceń. 
 • Dajemy Ci szansę otrzymania nawet do 40000 zł na aktywizację zespołu sprzedażowego oraz wsparcie w procesie wdrażania pracowników. Możesz liczyć także na stałą opiekę regionalnego menadżera sprzedaży oraz regionalnego menadżera ds. wsparcia marketingowego.
 • Staniesz się ekspertem na lokalnym rynku budując swoją osobistą markę oraz niezależnym przedsiębiorcą (sam decydujesz o zatrudnianiu i rozliczaniu swoich pracowników).  
 • Staniesz się partnerem rozpoznawalnej marki będącej liderem rynku. Możesz liczyć na jej znajomość wśród swoich klientów i produkty dopasowane do potrzeb ich i ich najbliższych. 

Jak do nas dołączyć?

Chcesz otworzyć własną placówkę Aviva dla Rodziny?  Po prostu się z nami skontaktuj: telefonicznie, mailowo lub zostawiając namiary na siebie poprzez poniższy formularz, a my do Ciebie oddzwonimy. Opowiemy Ci o szczegółach współpracy i przedstawimy jej warunki.

Zostaw dane, skonaktujemy się z Tobą!

Skontaktuj się z nami!

Zespół Aviva dla Rodziny

728 358 597

franczyza@aviva.pl

Co mówią Ci, którzy już prowadzą własne placówki?

Krzysztof Grabowski, Wrocław

„Gorąco rekomenduję bardzo ciekawą formę współpracy z Avivą. Mając za partnera jedną z największych firm ubezpieczeniowych w Polsce, dajemy klientom możliwość skorzystania z bardzo dobrze skrojonych na potrzeby rodzin produktów ubezpieczeniowych oraz inwestycyjnych. Wszystko to w niesamowicie ciepłej i domowej atmosferze w specjalnie zaprojektowanym i przemyślanym wnętrzu placówki.  Aviva bardzo mocno wspierając marketingowo, merytorycznie i produktowo swoich partnerów udowadnia, że sieć Aviva dla Rodziny jest dla niej ważnym i liczącym się kanałem dystrybucji.”  

Zobacz placówkę

Grzegorz Popielarz, Myślenice

„Z Avivą współpracuję już prawie 19 lat. Zdecydowałem się na zainwestowanie we własną placówkę Aviva dla Rodziny, ponieważ lubię odkrywać rzeczy nowe i nieznane. Podczas przygotowań do jej otwarcia spotkałem się z ogromnym zaangażowaniem i pomocą ze strony Avivy, które okazały się bezcenne. Cenne jest także wspólne z Avivą finansowanie przedsięwzięcia. Wiem, że biznes, który prowadzimy jest szalenie ważny dla naszych klientów. Jesteśmy przy nich wtedy, gdy najbardziej potrzebują pomocy. Inwestycja w taki biznes, to inwestycja w relacje z ludźmi, które będą procentować przez lata.”

Zobacz placówkę

Małgorzta Józefiak, Kalisz

"Jedną z wielu zalet współpracy z Avivą jest szerokie wsparcie z zakresu szkoleń produktowo - sprzedażowych oraz marketingu. Uważam, że model franczyzowy proponowany przez Avivę jest najlepszy na rynku - nikt inny nie oferuje tak dużego wsparcia. Aviva ze swojej strony daje m. in.  wposażenie placówki, projekt aranżacji lokalu, wsparcie IT. Wyjątkowa aranżacja wnętrza placówki tworzy domowy klimat, w którym klienci w sposób swobodny mogą porozmawiać o swoich potrzebach ubezpieczeniowych. Polecam otwarcie własnej placówki Aviva dla Rodziny."

Zobacz placówkę

Dlaczego z Avivą?

Aviva należy do największych grup ubezpieczeniowych w Europie. Jest liderem na swoim macierzystym rynku brytyjskim, gdzie działa już ponad 300 lat. Obsługuje 31 milionów klientów w 16 krajach Europy, Azji i Ameryki Północnej. Oferuje im ubezpieczenia na życie, polisy zdrowotne i majątkowe oraz produkty inwestycyjne. W Polsce Avivie zaufało już ponad 3,5 mln klientów. W 2014 roku firma wypłaciła łącznie 482 mln zł świadczeń. Więcej na: www.aviva.pl

Top 2 wśród ubezpieczycieli na życie pod względem aktywów.
TOP 10 wśród ubezpieczycieli majątkowych.

Aviva Investors zajmuje miejsce w pierwszej piątce wśród Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych (TFI) pod względem aktywów.

Wysoka jakość obsługi klienta, sprawna likwidacja szkód i wypłata świadczeń oraz programy wspierające rodziny - to tylko niektóre z atutów Avivy, za jakie doceniają firmę klienci, dziennikarze i niezależni eksperci. Dowód? Zdobywane co roku nagrody.

Przyjazna Firma Ubezpieczeniowa 2014
Nobiliatum 2014 dla najlepszego towarzystwa ubezpieczeń na życie
Alfy 2014 dla najlepszego funduszu papierów dłużnych
Solidny Pracodawca 2014
Firma Przyjazna Rodzicom


Oferujemy ubezpieczenia na życie i ubezpieczenia majątkowe. Pomagamy ludziom ubezpieczyć swoje życie, zdrowie, mieszkanie, samochód, a także majątek ich firm

Proponujemy też rozwiązania ułatwiające oszczędzanie i inwestowanie pieniędzy na ważne cele, w tym na emeryturę.

Jesteśmy firmą przyjazną rodzinom – przykładem jest nie tylko sieć placówek Aviva dla Rodziny, ale także program Aviva dla Młodych Rodziców oraz konkurs grantowy i platforma crowdfundingowa „To dla mnie ważne” Fundacji Aviva.

Masz pytania?

Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą